Služby


Administrace

Uživatel
Heslo

počítadlo.abz.cz
Novinka!!!
Přestavby vozů na Ethanol E85 - E85Systems.com

Přestavba vozidel na e85 ethanol

Náš systém přestavby vozů na Ethanol E85 je vhodný pro vícebodové vstřikování, pro všechny motory (nyní krom technologie FSI, TSI, GDI - jednotka pro tyto motory je v přípravě), od jednoválců (motocykly, lodě, tříkolky) po 16-ti válce. Instalace spočívá v přidání řídící jednotky pro úpravu vstřiku paliva do motoru. Jednotka podporuje studený start (až do teploty -40°C). Nedochází k žádnému zásahu do originální řídící jednotky vozidla.

Naše ethanolová jednotka E85 je vyráběna v EU a prošla certifikací TÜV Rheinland MEEI a TÜV Nord KTI-KFT - na jednotku poskytujeme celoživotní záruku. Za rok 2011 byla naše jednotka instalována do více než 1000 vozů v ČR.


Jsme jediná firma v ČR, která garantuje start od +100 do -40 °C. Na toto je podstatné brát ohled, protože na trhu se vyskytuje převaha ethanolových jednotek, které neumožňuji start motoru při teplotách nižších pod +10°C. Naše jednotky jsou zcela programovatelné a je možné je upravit na jakékoliv auto, samozřejmostí je i instalace do motoru s turbem či kompresorem nebo hybridních vozů.


Při přestavbě dochází k úpravě délky vstřiku paliva do válců zabudováním pomocné řídící jednotky vstřikování.Je možné tankovat současně benzín a ethanol E85. Samozřejmostí je možnost jednoduchého vypnutí pomocné řídící jednotky, kdy nedochází k žádné úpravě informací pro vstřiky z hlavní jednotky vozu. Každy typ vozidla nastavujeme individuálně s ohledem na co nejnižší možnou spotřebu paliva, při zachování uživatelského komfortu a výkonu vozidla.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Veškeré další informace na tel:607 562 080


 

Společnost Co Auto Euro, s.r.o. nabízí náhradní díly a autopříslušenství na osobní i lehké užitkové vozy.

 

Naše společnost se zabyvá autodíly,prodejem automobilu,leasingem,spotřebními uvěry,a povinným ručením a opravama automobilů.

Během své historie si firma Co Auto Euro, s.r.o. vybudovala na trhu silnou pozici a nabízí svým zákazníkům prvotřídní servis a logistiku.
 
Taky provádime opravy všech motorových vozidel v našem novém autobazaru.

Od roku 2004 je veškerá činnost firmy v souladu s normami managementu jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2001.
              
 Internet obchod ESHOP
                    
Naš internetový obchod se nyní předělává Děkujem 


http://www.youtube.com/watch?v=XxPnC7s0w2c&feature=relmfu